Sinema Hemen Nedir ?
HD kalitesindeki dev bütçeli Hollywood yapımları, Türk ve dünya sinemasının seçkin örnekleri ve beyaz perdenin ödüllü film ve dizilerinden oluşan binlerce içerik istediğin her an seni bekliyor. «Durdur – Başlat» «Geri Al» ve «İleri Sar» gibi komutlarla yönetebileceğin SinemaHemen’de her yaşa hitap eden birbirinden güzel filmler ve diziler mevcut. SinemaHemen servisinden nasıl yararlanırsın?
Platformlar

Kablo TV ile nasıl izlerim?

Altın Sinema Paketi’ne abone olarak, SinemaTV kanallarını izleyebilirsin. Kablo TV Altın Sinema Paketi abonesiysen, SinemaHemen servisinden de ücretsiz olarak yararlanabilirsin. SinemaHemen içeriklerini web’den ve istediğim cihazdan izlemek istiyorum dersen, KabloWebTV’ye ücretsiz olarak abone olman yeterli. Kabloweb uygulamasını indirip kullanıcı adın ve şifrenle SinemaHemen servisine erişebilirsin.

www.turksatkablo.com.tr
126

Turkcell TV ile nasıl izlerim?

TV+ Giriş Paketi veya Aile Paketi abonesiysen, SinemaHemen servisinden ücretsiz olarak yararlanabilirsin. SinemaHemen filmlerini web, cep ya da tabletten izlemek istersen TV+ Full Paket veya Premium Paket abonesi olman yeterli.

www.turkcelltv.com.tr
0 532 757 22 22

Tivibu ile nasıl izlerim?

Tivibu Süper Paket abonesiysen, hem TV’den hem de Tivibu uygulamasını indirerek SinemaHemen servisinden ücretsiz olarak faydalanabilirsin. Uygulamayı indirmek istemiyorum dersen, Tivibu’nun websitesinden kullanıcı adı ve şifrenle SinemaHemen içeriklerine ulaşabilirsin.

www.tivibu.com.tr
444 0 375

Filbox ile nasıl izlerim?

Filbox abonesiysen Filbox Hemen servisinden ücretsiz olarak faydalanabilirsin. Filbox abonesi değilsen, farklı paket seçenekleriyle Filbox Hemen üyesi olarak, istediğin zaman istediğin yerde içeriklere ulaşabilirsin.

www.filbox.com.tr
0 850 225 09 90